TR EN
Kalitemizle güven üretiyoruz

1967 yılında kurucumuz İnşaat Yüksek Mühendisi Sayın Nuri ÖZEN tarafından Emintaş Evrensel Müteahhitlik ünvanı ile İstanbul' da kurulmuştur.

Üst yapı işlerine odaklanan firmamız İstanbul, İzmit, Bodrum gibi merkezlerde projelerine başlamıştır. 1983-1990 yılları arasında Suudi Arabistan' da çeşitli taahhüt işlerinden stadyum, Milli Eğitim Bakanlık binası, 1100 metre uzunluğunda viyadük, Unayzah'da üst geçit köprüsü ve çeşitli yerlerde 14 projeyi tamamlayarak başarıyla teslim etmiştir. Bu ülkedeki projeleri başarıyla tamamlayan şirketimiz, bu tarih sonrasında Türkiye' deki projelerine odaklanmıştır.

1990 – 2008 yılları arasında Türkiye' nin muhtelif şehirlerinde projelerine devam eden şirketimiz, 2008 yılında Libya'da spor salonu, hastane ve çeşitli konut projelerinin taahhüdünü üstlenmiştir. 2008 – 2010 arasında Muğla ilinin Bodrum ilçesinde, bölgenin lüks konut ihtiyacına yönelik projeleri tamamlamıştır.

2010 yılında vizyon ve misyonunu geliştiren şirketimiz, NB Yapı Proje San. Tic. Ltd. Şti adı altında başarılı projelerine devam etmektir.

Yüksek standart, kalite, güven ve doğaya saygılı yapılar üreten şirketimiz, Türkiye ve Dünyada projeler üretmektedir.